Комплекс додаткових інструментів

Ефективне управління навчанням і розвитком персоналу здійснюється за рахунок застосування основного функціоналу і розширеного комплексу додаткових інструментів. Вони дозволяють персоналізувати процес навчання, підвищити ступінь залученості персоналу до процесу і стимулювати працівників до навчання.

Постановка робочих задач

Функціонал дозволяє формувати індивідуальний список завдань і робочих задач, встановлювати пріоритети і автоматизовувати контроль статусу опублікованих задач з делегуванням останніх підлеглим.

Рабочие задачи в Yaware.Courses

Управління по цілях

Розвиток кваліфікації персоналу необхідний для досягнення стратегічних цілей організації, в рамках навчання можлива організація роботи по реалізації задач і підвищений рівень контролю.

цели в Yaware.Courses

Відправлення повідомлень

Підключення веб-сервісу розсилки повідомлень використовується для сповіщення працівників, з можливістю контролю витрат, необхідних на доставку SMS на корпоративні та особисті номери працівників.

Отправка SMS в Yaware.Courses

Дні народження

Формування корпоративної культури і розвиток мотивації працівників стимулюється використанням функції відмітки в календарі керівників днів народжень підлеглих, які отримують на e-mail своєчасні привітання.

дни рождения в Yaware.Courses

Функціонал сервісних заявок

Електронний документообіг дозволяє формувати різноманітні заявки і організовувати роботу господарських підрозділів, налаштовувати сценарії регламенту передачі заявок для контролю їх виконання.

Спробувати Yaware.Courses безкоштовно

Оцініть усі можливості сервісу