Інструменти системи комунікацій

Спілкування між працівниками, які проходять курс, та налагоджений зворотній зв’язок з адміністраторами комплексу є частинами ефективної системи управління навчанням і розвитку персоналу. Функціонал включає використання форумів і чатів, інструментів контролю отриманих і прочитаних повідомлень по e-mail, нагадувань і сповіщень.

Форум для користувачів

Питання, опубліковані на форумі, переглядаються всіма учасниками (колегами і працівниками різних підрозділів). Всі дискусії з форуму одразу переносяться в Базу Знань. Спілкування на форумах відбувається в онлайн-режимі. Існує можливість встановлення обмежень для закритих і відкритих форумів.

Чат для миттєвого листування

К чату имеют доступ выделенные пользователи или члены проектной группы, предусмотрен функционал обмена текстовыми сообщениями и файлами разных форматов, осуществлять поиск по тексту. Эффективное обучение и развитие персонала в организации подразумевает наработку теоретических знаний и получение практического опыта, за счет обмена информацией и данными среди обучающихся.

Коментарі до завдань

Всі доступні завдання різного змісту відповідають стандартам миттєвого зворотнього зв’язку. Система передбачає можливість коментування завдань з ціллю вирішення різноманітних питань, сповіщення про проблему в курсах чи тестах, оперативного корегування даних і висловлення подяки адміністраторам.

Інформування користувачів

Новости и Объявления, являются простым и доступным функционалом для информирования пользователей и отображаются на главной странице, пользователи могут группировать новостную ленту по выбранному признаку. Эффективная адаптация персонала на портале осуществляется за счет отлаженной обратной связи, с отправлением напоминаний на e-mail, с фиксированием в журнале отправленных и прочитанных сообщений.

Опитування та анкетування

Голосування та опитування дають можливість формувати нові курси і коригувати завдання, контролювати процес навчання завдяки налагодженій комунікації та зворотньому зв’язку. Анонімний і відкритий формат опитувань доповнюється функціоналом прикріплення файлів різних форматів для складання фотозвітів та візуалізації спілкування.