Створення та імпорт навчального контенту

Ефективний процес навчання та розвитку персоналу організований за рахунок вбудованих редакторів для формування курсів і тестів, опитувань і тематичних сторінок, узагальнених навчальних програм та індивідуальних планів. Налаштовується робота з різноманітними популярними видами ресурсів, презентаціями і документацією, відео і аудіо файлами, електронними книгами і інфо-ресурсами, LongRead і SCORM.

Функціональні інструменти для створення навчальних курсів

Завантажені готові документи автоматично обробляються системою для перетворення в навчальний контент. Інформаційне наповнення для підвищення кваліфікації працівників перетворюється з одного формату в інший, забезпечуючи коректну роботу з різноформатними матеріалами. Використовуйте всю інформацію, від презентацій до аудіо і відео файлів, з подачею даних з PDF і MS Word і доповненням курсів сторінками Long Read і спеціальними документами.

Використання відомих форматів електронного контенту

Формування нових курсів з визначеною тематикою для індивідуального і групового навчання та розвитку персоналу підприємства здійснюється з застосуванням інтерактивних форматів подачі контенту. Електронні книги в форматах EPUB і PDF легко перетворюються в HTML-ресурс, за методикою сторітеллінгу створюються ресурси Long Read. Тестування SCORM дозволяє ефективно аналізувати роботу створених інтерактивних сторінок, завантажені в систему відео файли в форматі VR відтворюються в стандартному режимі за інноваційними технологіями.

Вбудований функціонал, редактори для правок тестів та опитувань

Редагування навчального контенту проводиться в режимі онлайн з оновленням вмісту тестових завдань і опитувань, усуненням помилок в налаштуваннях та коригуванням даних. Функціонал дозволяє імпортувати питання та завдання з готових текстових файлів, оперативно вносити всі необхідні правки. Редактори вмонтовані в навчальні програми і курси, що забезпечує оновлення індивідуальних планів, Бази Знань і контенту в онлайн-режимі не перериваючи процес навчання.

Спробувати Yaware.Courses безкоштовно

Оцініть усі можливості сервісу