Всестороння об’єктивна оцінка персоналу

Оцінка працівників дозволяє підвищити якісь навчання і виступає ефективним інструментом кадрового менеджменту. Застосовуються техніки загального та комплексного тестування, заповнення чек-листів та опитувань, анкет зворотнього зв’язку.

Проходження тестів

Процедура тестування налаштовується для різних курсів за індивідуальними параметрами. Функціонал представлений можливістю формувати 7 видів тестових завдань з групуванням і зіставленням, вибором одної або декількох відповідей. Для диференціацій навчання призначаються різні завдання і один тест для них (при різних умовах проходження), проводиться вибірка запитань, надається декілька спроб проходження, встановлюється час. Можлива робота в режимі тренування, з перевіркою та пропуском запитань.

Комплексне тестування

Для навчальної програми з різними курсами, якими доповнюється система оцінки навчання персоналу, формуються комплексні тестування по всіх пройдених темах з можливістю розмежування тематичних тестів. Для комплексного тестування в рамках окремих тем налаштовується поріг проходження, послідовність тем і порядок показу запитань, а також способи формування задач і запитань.

Анкетування і опитування

Опитування 360 і анкетування необхідні в системі навчання для виявлення думки працівника про свої навички і вміння, дозволяють сформувати уявлення про перспективні кадри. Методика анкетування і опитування дає можливість узагальнити думки колег та керівництва, самого працівника і навіть клієнтів для оцінки практичних навичок і особистих якостей.

Перевіркові чек-лісти

Комплексна атестація і оцінка персоналу неможлива без всесторонньої інформації, яку можна отримати з чек-листа вимог, виставленого працівнику або посадовій групі. При обробці даних використовується автоматизована система, яка допомагає адміністратору об’єктивно оцінити працівника за виконаними та відміченими пунктами.

Індивідуальні плани

Отримані результати оцінки використовуються для розробки індивідуальних планів розвитку, в який буде включений спеціальний перелік завдань, що допоможуть підвищити ефективність працівника. В системі передбачена можливість формування шаблонів індивідуальних планів для групового використання певними посадовими групами.

Спробувати Yaware.Courses безкоштовно

Оцініть усі можливості сервісу