Зручні і доступні засоби інтеграції

Функціонал системи навчання, за результатами проходження якої здійснюється проведення атестації персоналу, допомагає об’єднувати, імпортувати і вивантажувати дані по процесу. В ході роботи з комплексом налаштовується АРІ інтеграція і використовуються можливості вивантаження даних в внутрішні системи і комплекси організації, завантаження даних з зовнішніх ресурсів.

Взаємозв’язок з кадровими системами

Заходи, які стосуються розвитку персоналу підприємства, важливі для формування кадрового резерву, що можливо при інтеграції даних в кадровий комплекс з різними форматами налаштувань. Функція АРІ дозволяє реалізувати інтеграцію з будь-якою системою з синхронізацією даних з Google G Suite і Excel, Active Directory і CSV.

Інтеграція з внутрішніми базами організації

Передача КРІ персоналу та інформації з зовнішніх систем здійснюється на базі АРІ функції з прив’язкою до системи навчання, завдяки забезпеченому прийому та передачі даних. Система та її функціонал обробляють інформацію, яка стосується процесу навчання, підсумкової атестації і вмінь працівників, в той же момент можлива оцінка ефективності персоналу.

Підключення до зовнішніх сервісів

Просте підключення зовнішніх сервісів забезпечується функціональною архітектурою системи навчання з можливістю використання eTutorium та Big Blue Button вебінарів, документів Google Documents. Користувачам доступний редактор контенту і курсів EasyGenerator і комплексна система автоматичної розсилки смс-повідомлень TurboSMS, з збереженою можливістю підключення інших сервісів та платіжних систем.

Попробовать Yaware.Courses бесплатно

Оцените все возможности сервиса