Формування і доповнення Бази Знань

Комплексне створення системи навчання персоналу передбачає її подальший розвиток, який забезпечується використанням внутрішнього функціоналу. Формування і розширення єдиної бази знань з вільним і обмеженим доступом до її матеріалів поєднується з налаштуваннями оперативного і гнучкого пошуку необхідної інформації.

Єдина База Знань

База знань постійно розширюється та доповнюється системою. В ній користувач може знайти необхідну йому інформацію, яка відсортована за різними критеріями, за допомогою функції пошуку або в каталозі. Для наповнення системи інформацією використовується внутрішня Wiki-енциклопедія, повідомлення форуму і новини. При пошуку в Базі Знань обробляються всі архіви і документи різних форматів.

Формування Бази Знань

Створення і доповнення Бази здійснюється в ході роботи системи з включенням завантажених ресурсів і регулюванням доступу до них через функцію пошуку, що забезпечує сучасний розвиток персоналу і підвищує рівень самоорганізації. Адміністратору доступні функції створення дерева категорій і встановлення певних міток для групування інформації та спрощення подальшого пошуку користувачами.

Режими роботи з інформацією

Доступ до даних, якими доповнюється База Знань може обмежуватись для окремих користувачів або проектних груп. В рамках управління процесом навчання групи користувачів налаштовуються згідно атрибутів вільного або обмеженого доступу з автоматичною зміною властивостей облікового запису.

Звітність по Базі Знань

Популярність окремих категорій ресурсів можна відслідкувати за допомогою функції формування звітності з повноцінною обробкою різносторонніх даних. Першочергове створення системи розвитку персоналу націлено на засвоєння інформації, зібраної в Базі Знань. Формуються звітності по кожному працівнику, кількість його звернень до бази, а також частоту окремих запитів.

Отчет база знаний

Попробовать Yaware.Courses бесплатно

Оцените все возможности сервиса

Спробувати Yaware.Courses безкоштовно

Оцініть усі можливості сервісу