Загальні та спеціальні аналітичні звіти

Підсумкова атестація персоналу здійснюється завдяки отриманій багатокомпонентній звітностії. Аналітика включає дані, що змінюються в режимі реального часу, графічні і актуалізовані матеріали. В звітності надана інформація про процес навчання, а також по всіх тестах, анкетах і опитуваннях, поведінці користувачів на сайті і частих запитів до Бази Знань. Всі дані об’єднуються в загальні та спеціальні звіти.

Звітність по процесу навчання

Аналіз результатів навчання персоналу здійснюється на основі отриманих даних з можливістю установки фільтрів в звітах по курсам, програмами і завданнями. Зведена аналітика налаштовується за вибіркою користувачів і завдань, для зручності передбачений функціонал експорту звітів в документ MS Excel.

Звіти по пройденому тестуванню

Індивідуальне проведення атестації персоналу з застосуванням тестування супроводжується формуванням звітності по протоколах відповідей та часової діаграми. По комплексному тестуванню є можливість порівняти результативність проходження теми і здачі завдання по останній та попередній спробі.

Аналітика бази знань і ресурсів

Зручне виявлення неактуальних курсів і завдань, тестів і програм, здійснюється за рахунок аналітичних звітів по Базі Знань з визначенням непопулярних і важких тем. Перегляд ресурсів дозволяє визначити наскільки активно працівник залучений до процесу, як він використовує матеріали Бази Знань в процесі навчання.

Звітність по поведінці користувачів

Оптимізовуючи процес навчання персоналу, ми впровадили інструменти для контролю навчання, які допомагають скласти звітності за кількістю відвідувань системи користувачами. В звітності відображається карта дій користувача, регламент сесії користувачів та кількість отриманих і прочитаних повідомлень від системи.

Спеціальні звіти на аналітика

За індивідуальними замовленнями розробляються спеціальні звіти з включенням необхідних параметрів і даних, які стосуються процесу навчання. Звітність вивантажується в різноманітних і зручних для обробки форматах з можливістю інтеграції з зовнішніми системами за рахунок функціоналу АРІ.

Спробувати Yaware.Courses безкоштовно

Оцініть усі можливості сервісу