Партнеру

Шановний колего!
Дякуємо за виявлений інтерес до Yaware.Courses.

Компанія “Yaware” зацікавлена ​​в об’єднанні наших напрацювань і досягнень для спільного успіху! Досить конкурувати – давайте співпрацювати в тому, що ми вміємо робити найкраще!

Якщо ви:

 • ІТ-фахівець, який консультує або встановлює ПЗ у своїх клієнтів,
 • компанія, яка займається автоматизацією і поліпшенням бізнес-процесів в будь-якому виді бізнесу,
 • автор блогу або тематичного ресурсу, який знайомить читачів з досягненнями в ІТ-індустрії, новими методами ведення бізнесу, об’єднуючи прихильників новітніх технологій,

приєднуйтесь до партнерської програми Yaware.Courses!

Якщо Ви є розробником ІТ-продуктів, суміжних з Yaware.Courses, ми будемо раді розглянути можливість спільного просування або інтеграції.

Скільки можна заробляти?

Ми пропонуємо партнерам від 20% винагороди з продажів.

Матеріали для партнерів

Презентація

Шаблон договору

Яка форма партнерського співробітництва Вам підійде?

Індивідуальний партнер

Рекомендуйте Yaware знайомим, клієнтам, партнерам по бізнесу, отримуйте стабільний додатковий дохід.

Ця форма партнерства ідеально підійде, якщо у Вас є контакти в бізнес-середовищі, Ваша робота пов’язана з обслуговуванням корпоративних мереж, ІТ-консультуванням. Знаючи про потреби колеги, клієнта, Ви зможете порекомендувати йому якісне рішення, отримати його подяку і нашу партнерську винагороду. Щоб стати індивідуальним партнером, достатньо зареєструватися в партнерській програмі на сайті. У особистому кабінеті Ви знайдете партнерське посилання, зможете запросити купон-код зі знижкою до 10%, щоб додатково стимулювати клієнтів.

Інформаційний партнер

Заробляйте, поширюючи інформацію про Yaware. Додайте огляд, статтю або банер на своєму сайті / блозі з партнерської посиланням і отримуйте винагороду з усіх оплат клієнтів, які перейшли по Вашому посиланню.

Якщо у Вас є блог або сайт, тема яких пов’язана з підвищенням ефективності, управлінням, розвитком бізнесу, Ви можете отримувати стабільний пасивний дохід, просто розмістивши інформацію про Yaware. Найбільш ефективно працюють серії статей, стаття і банер в комплексі. Якщо у Вас є активні акаунти в соц.мережах – це також відмінний спосіб залучити потенційних клієнтів. Щоб стати Інформаційним партнером, просто зареєструйтеся в партнерській програмі. В особистому кабінеті Ви знайдете банери і кнопки різних форматів і розмірів, зможете вибрати оптимальний варіант.Все банери, кнопки вже містять Ваше реферальне посилання.

Почніть заробляти прямо зараз!

Компанія-партнер

Ваша компанія займається системною інтеграцією, консультує, обслуговує ІТ-системи, продає програмне забезпечення? Запропонуйте більше своїм клієнтам! Yaware якісно доповнить пакет послуг або стане додатковим джерелом прибутку.

Цей вид партнерства передбачає активне просування Yaware клієнтам Вашими співробітниками – відділом продажів, консультантами, Call-центром. Ми надаємо комплексну підтримку:

 • презентація можливостей сервісу Yaware Вашим співробітникам в форматі вебінару;
 • консультації по веденню переговорів про покупку Yaware;
 • інформаційні матеріали для клієнтів (презентації, тексти розсилок).

Перший етап співпраці – Ваша реєстрація в партнерській програмі. Після цього з Вами зв’язується наш співробітник для обговорення всіх деталей і підписання договору.

Регіональний партнер

Регіональний партнер займається продажами Yaware в географічно визначеному регіоні – області, групі областей. Переваги Регіонального Партнера – це можливість бути першим на новому ринку, а також стати Ексклюзивним Партнером при досягненні певних результатів.

Ексклюзивний партнер веде всі продажі в регіоні і отримує високу винагороду від Yaware.

Національний партнер

Національний партнер займається продажами Yaware в окремій країні або групі країн. При досягненні певної кількості продажів, він отримує статут Ексклюзивного, тобто всі продажі в країні проходять через нього і він отримує по ним комісію. Партнер отримує високу винагороду від “Yaware”.

Маркетинговий партнер

Запрошуємо Компанії, що працюють в сфері b2b, об’єднати зусилля і можливості для просування наших продуктів.

Спільне просування включає:

 • проведення перехресних розсилок
 • обмін пропозиціями партнерів на сайтах і в соціальних мережах.
 • проведення спільних вебінарів

Є ще ідеї? Давайте обговоримо їх якомога швидше.

Технологічний партнер

Ми будемо раді розглянути пропозицію інтеграції від компаній, які займаються розробкою і впровадженням ІТ-рішень для підвищення ефективності бізнесу.

Якщо Ваша місія співзвучна з нашою – “Створювати краще програмне забезпечення і забезпечувати кращий клієнтський сервіс для підвищення ефективності роботи підприємств будь-якого розміру.”, – ми завжди знайдемо спільну тему для розробки і просування. Надсилайте свої ідеї, діліться напрацюваннями – ми обов’язково їх розглянемо і створимо з Вами щось незвичайне, нове, корисне, яке буде цікаво світу.

Переваги партнерської програми Yaware.Service

 • Ми завжди готові проконсультувати, спільно підібрати оптимальний спосіб продовження співпраці, вигідну фінансову схему.
 • Підтримка партнерів включає навчання менеджерів з продажу партнера, вебінари.
 • Завжди готові розглянути від партнерів пропозиції, які збільшать кількість клієнтів Yaware.Service.

Якщо Ви ще не знаєте, яка форма співпраці Вам підходить, ми допоможемо підібрати оптимальний вид партнерства.
Після Вашої реєстрації ми з Вами зв’яжемося, обговоримо всі можливості і відповімо на питання.

Ми завжди готові вислухати ваші пропозиції щодо співпраці. Є ідеї — напишіть нам.