Партнерська угода

Правила участі в партнерській програмі Yaware

Партнерська Угода містить терміни й умови, які описують Вас як учасника партнерської програми (надалі «Ви» або «Учасник») в Партнерській Програмі компанії ТОВ “Yaware” (іменованої надалі «Компанія» або «Ми»), яка є власником сайту yaware.com.ua.

Учасник визнає, що його участь в Партнерській Програмі Компанії можлива тільки при виконанні умов і термінів, поданих нижче, і визнає право Компанії відхилити або прийняти його заявку на участь в Партнерській Програмі Компанії на свій розсуд.

Реєструючись в Партнерській Програмі, Ви підтверджуєте, що зрозуміли та прочитали цю Угоду і згодні її виконувати.

Щоб взяти участь в Партнерській Програмі, Ви відправте заявку шляхом заповнення форми реєстрації на сайті Компанії. Ми зберігаємо за собою право прийняти або відхилити Вашу заявку на наш розсуд.

Залежно від результату прийняття Вашої заявки, ця угода набуде чинності між Вами і Компанією. Якщо Ми відхилимо вашу заявку, Ви не зможете взяти участь в Партнерській Програмі Компанії.

1. Терміни

 1. «Учасник» – фізична або юридична особа, яка відправила заявку на участь в Партнерській Програмі і отримала згоду на участь від Компанії, відповідно до умов цієї Угоди.
 2. «Реклама» – текст, графічне зображення, текстовий блок, банер і інші подібні блоки, що містять посилання на Сайт Компанії.
 3. «Бренд Компанії» – найменування Компанії, торгові марки, торгові знаки та / або логотипи, що належать Компанії.
 4. «Продукти і Послуги Компанії» – послуги та продукти, пропоновані на Сайті Компанії, який є онлайн-системою обліку робочого часу, а також будь-які інші продукти або послуги Компанії, які в майбутньому можуть пропонуватися на сайті Компанії. «Продукти і Послуги Компанії» не містять продуктів і послуг третіх сторін, які можуть бути розміщені на Сайті Компанії.
 5. «Сайт Компанії» – інтернет-сайт за адресою service.yaware.com.ua і www.yaware.com або будь-який інший сайт, сторінка, субдомен або будь-який додатковий домен, який може використовуватися Компанією як додатковий, в рамках використання цієї Угоди.
 6. «Незалежний партнер» – партнер, який діє незалежно від території, використовуючи для залучення клієнтів запропоновані інструменти: партнерські посилання, купон-код, банер. Комісійні виплати обумовлені в пункті 4.
 7. “Регіональний партнер” – партнер, який діє на закріпленій за ним території, що обмовляється в умовах договору. Може залучати клієнтів, використовуючи запропоновані інструменти: партнерські посилання, купон-код, банер. Регіональний партнер може залучати своїх партнерів. Комісійні виплати регіонального партнера обумовлені в пункті 4.
 8. «Клієнт» – фізична або юридична особа, яка:
  • придбала Послугу або Продукт Компанії на Сайті Компанії, зробивши оплату будь-яким запропонованим методом
  • зареєструвалася на Сайті Компанії, використовуючи Посилання
  • зареєструвалася на Сайті Компанії, використовуючи Купон
  • реєструється на Сайті Компанії вперше
 9. «Посилання» – комбінація з адреси Сайту Компанії та унікального ідентифікатора Учасника, яка ідентифікує клієнта як Клієнта, який реєструється за допомогою Реклами.
 10. «Купон-код» – унікальна комбінація символів, яка використовується для ідентифікації клієнта при його реєстрації на сайті Компанії як Клієнта, який прийшов за рекомендацією Учасника. Купон висилається за запитом партнера на його email. Знижка по купону описана в пункті 4.
 11. «Комісійні виплати» – визначено в пункті 4.
 12. «Термін дії» – визначено в пункті 2.

2. Терміни дії Угоди та умови розірвання Угоди

1. Термін дії цієї Угоди (далі «Термін дії») починається з прийняття Компанією заявки Учасника та закінчується за бажанням будь-якої з боку, після повідомлення електронною поштою.
2. Термін дії автоматично припиняється, якщо Компанія або Учасник (далі Сторони) розриває Угоду при виконанні наступних умов:
Сторони можуть припинити цю Угоду повідомленням про розірвання
Учасник приймає і погоджується з умовою, що якщо Учасник порушує умови цієї Угоди, Компанія може негайно виключити Учасника з Партнерської Програми. Після виключення з Партнерської Програми Учасник зобов’язаний виключити з веб-сайту (ів) всю Рекламу і Посилання та припинити використання Купон-коду. При порушенні Учасником Угоди, Учаснику не будуть виплачені залишкові кошти, які знаходяться на його балансі на Сайті Компанії.
3. Після припинення цієї Угоди, Учасник зобов’язаний припинити використання Реклами або Посилань.
4. Комісійні Виплати не виплачуються за Клієнтів, які реєструються після дати розірвання Угоди. Ми зберігаємо за собою право відстрочити вашу фінальну виплату до 60 днів для точного підрахунку Комісійних Виплат.
5. По закінченню дії цієї Угоди, всі права і зобов’язання Сторін анулюються за винятком тих прав і зобов’язань, про які явно говориться в даній угоді, що вони залишаються в силі. Права і зобов’язання, зазначені в пункті 5 і пунктах з 8 по 21 цієї Угоди, включно з тими, які покладаються на Учасника, залишаються в силі після розірвання цього Договору.
6. Компанія може виключити Учасника з Партнерської Програми, і Учасник зобов’язаний компенсувати витрати Компанії, що виникли у випадках:
Учасник вже став або потенційно стане суб’єктом судового розгляду, що може несприятливо вплинути на бізнес Компанії
Учасник розсилав спам користувачам Компанії
Учасник вказував неправдиву персональну інформацію про себе
Учасник не виконував умов цієї угоди.

3. Обов’язки Компанії

 1. Після подачі заявки на участь в Партнерській Програмі шляхом реєстрації облікового запису Партнера Ви отримаєте захищений паролем доступ до Партнерської частини Сайту Компанії. У Партнерської частини Сайту буде надана інформація про кількість Клієнтів, зареєстрованих за допомогою Реклами, посилання, купон-коду, докладні дані про платежі клієнтів і інформація про комісійні виплати Учасника.
 2. Компанія забезпечує Вас Рекламою, і Ви погоджуєтесь використовувати тільки Рекламу, надану Компанією для просування Продуктів і Послуг Компанії. Компанія бере на себе обов’язок створювати і змінювати Рекламу.

4. Комісійні Виплати

 1. Поки чинна дана Угода, Компанія буде виплачувати Вам комісію («Комісійні Виплати») з кожного платежу Клієнта.
  • 20% (двадцять відсотків) – базова комісія, яка присвоюється партнеру відразу ж після реєстрації партнерського акаунта (чинна до 9-ти клієнтів включно);
  • 5% (п’ять відсотків) – комісія з виплат клієнтів, залучених партнерів;
  • 30% (тридцять відсотків) – комісія виплачується, якщо Учасник підключив від 10-ти і більше активних клієнтів, і після підписання договору на надання послуг з пошуку та залучення клієнтів (чинна до 49-ти, клієнтів включно);
  • 40% (сорок відсотків) – комісія виплачується, якщо Учасник підключив в цілому від 50-ти і більше активних клієнтів, і після підписання договору на надання послуг з пошуку та залучення клієнтів (чинна до 99-ти клієнтів включно);
  • 50% (п’ятдесят відсотків) – комісія виплачується, якщо Учасник підключив в цілому від 100-та і більше активних клієнтів, і після підписання договору на надання послуг з пошуку та залучення клієнтів (чинна до 149-ти клієнтів включно);
  • 55% (п’ятдесят п’ять відсотків) – комісія виплачується, якщо Учасник підключив в цілому від 150-ти і більше активних клієнтів, і після підписання договору на надання послуг з пошуку та залучення клієнтів (чинна до 199-ти клієнтів включно);
  • 60% (шістдесят відсотків) – комісія виплачується, якщо Учасник підключив в цілому від 200-та і більше активних клієнтів, і після підписання договору на надання послуг з пошуку та залучення клієнтів.
 2. Партнер може дати своєму Клієнтові знижку до 10%, надаючи Купон-код, який Клієнт повинен ввести при оформленні оплати.
 3. При застосуванні знижки, комісія Партнеру нараховується на суму за вирахуванням суми знижки.
 4. Компанія виплачує Учаснику Комісійні Виплати через платіжні системи Webmoney, Yandex Гроші або на розрахунковий рахунок (для жителів України). Учасник сам відповідальний за погашення комісій цих платіжних систем, якщо такі існують. Мінімальний поріг виплат становить 50 $ (п’ятдесят доларів США).
 5. У випадках, коли Партнер є співробітником Клієнта або Клієнтом, або метою укладення цієї Угоди Партнером є створення фіктивного партнерства з Компанією, Винагорода з оплат таких Клієнтів Партнеру не виплачується. Якщо вона вже виплачена Партнеру, то Компанія має право в односторонньому порядку утримати суму виплаченої Винагороди з наступних Винагород, належних Партнеру або виставити Партнеру рахунок-фактуру на таку суму, з метою повернення Партнером коштів, отриманих ним у результаті порушення умов цієї Угоди.
 6. Компанія залишає за собою право змінювати розмір Комісійних Виплат Партнера в разі виявлень фрода, повернень платежу, автоматичних кліків або автоматичних реєстрацій при реєстрації або оплаті. Компанія залишає за собою право змінювати розмір Комісійних Виплат, повідомляючи Партнера електронною поштою. Будь-які зміни в системі Комісійних виплат набирають чинності негайно після публікації їх на сайті Компанії або повідомлення через електронну пошту.

5. Обов’язки Учасника

 1. Як Учасник, Ви можете просувати Продукти і Послуги Компанії тільки за допомогою Реклами, використовуючи такі способи:
  • посилання з Вашого веб-сайту на Сайт Компанії;
  • посилання або банера з сайтів, на яких Вам не заборонено розміщувати такі посилання або банера. Інакше це вважається порушенням цієї Угоди. Посилання та банери знаходяться у Вашому особистому Партнерському кабінеті. Реферальне посилання має обмежений термін дії – 3 місяці. Після цього періоду відбувається деактивація;
  • електронною поштою, за умови, що це не є порушенням закону і цієї Угоди.
 2. Всі методи просування Продуктів і Послуг Компанії повинні відбуватися загальноприйнятими і легальними методами ведення бізнесу і відповідати всім правовим нормам. Вся інформація на Сайті Компанії є власністю компанії, і Ви не маєте права будь-яким чином, ні використовуючи програмні методи, ні технічні методи отримувати інформацію з сайту Компанії, крім тієї, яка доступна Вам за цією Угодою.
 3. Ви повинні змінити будь-яку Рекламу на ваших сайтах на нову Рекламу в термін 4 (чотири) дні після отримання повідомлення від Компанії про нову Рекламу. Ви не маєте права вносити зміни в Рекламу жодним чином.
 4. Ваш сайт не повинен жодним чином копіювати і імітувати стилістику Сайту Компанії. Ви не маєте права створювати у користувача Вашого сайту враження, що ваш сайт є Сайтом Компанії або частиною Сайту Компанії. Ви не маєте права використовувати ім’я Компанії або Сайт Компанії, або будь-які варіації або помилкові написання Сайту Компанії в адресі або в назві Вашого сайту. Ви не можете показувати в фреймах або використовувати фрейми для показу будь-якої сторінки сайту Компанії.
 5. Протягом Терміну Дії Угоди, Ви не повинні жодним чином применшувати чи паплюжити Компанію, Сайт Компанії, Продукти та Послуги Компанії або виставляти їх у світлі, яке підриває репутацію Компанії.
 6. Сторони Угоди зобов’язуються не співпрацювати зі Співробітниками один одного за межами виконання ними посадових обов’язків і доручень керівника.
 7. Сторони Угоди зобов’язуються не приймати на роботу звільнених Працівників один одного протягом 2-х років після їх звільнення.
 8. Тільки Ви несете відповідальність за розвиток і підтримку Вашого сайту, а також за створення матеріалів. Наприклад, на Вас лежить відповідальність за:
  • функціонування Вашого сайту і всього технічного обладнання, необхідного для цього;
  • створення і публікацію опису Компанії на Вашому сайті і створення Посилань з цього опису на Сайт Компанії;
  • точність і відповідність матеріалів, розміщених на Вашому сайті (включаючи всі матеріали про Послуги та Продуктах Компанії);
  • перевірку матеріалів на право публікації на Вашому сайті або перевірку на те, щоб публікації не порушували прав третіх осіб (наприклад, торгових прав, торгових марок, угод про конфіденційність і прав власності);
  • перевірку на те, що матеріали, зазначені на вашому сайті, не є наклепом або незаконними;
  • перевірку того, що ваш сайт вказує, наприклад, через політику конфіденційності, яким чином Ви збираєте, зберігайте і розкриваєте дані отримані від відвідувачів, включно з тим, що треті сторони можуть
  • вставляти дані або рекламу і збирати інформацію про відвідувачів, встановлювати або читати куки з браузерів відвідувачів.
 9. Ми знімаємо з себе всю відповідальність за такі випадки. Також, Ви гарантуєте нам відшкодування збитку в разі виникнення будь-яких позовів, втрат і витрат (включаючи, гонорари юристів) пов’язаних з розвитком, функціонуванням та контентом вашого сайту, використанням Реклами, порушенням цієї Угоди або / і порушенням прав третіх сторін.
 10. Учасник не має права передавати Рекламу третім особам, субпідрядниками або агентам без дозволу Компанії. Такий дозвіл приймається тільки на розсуд Компанії і Вам може бути відмовлено.
 11. Компанія не може бути учасником жодної угоди, яку Ви укладете з третьою особою, і Ви не уповноважені здійснювати ніяких угод з будь-ким від імені Компанії, включаючи угоду про виплату комісії третій особі або угод від імені компанії (або використовуючи логотипи Компанії або будь-яку іншу інтелектуальну власність компанії). Треті особи не є учасником цієї угоди. Будь-яке порушення вашого субпідрядника умов цієї Угоди буде вважатися порушенням цієї угоди Вами.

6. Виконання Учасником зобов’язання цієї Угоди є умовою участі в Партнерській Програмі

7. Компанія залишає за собою право періодично переглядати і відвідувати сайт Учасника для перевірки умов Угоди

8. Учасник не може розміщувати матеріали для дорослих на будь-якій сторінці, де є Реклама. Учасник не може розміщувати матеріали, які можуть бути шкідливими, закликати до насильства, міжетнічної ворожнечі. Компанія сама визначає, чи вважається контент на сайті Учасника неприпустимим

9. Використання Реклами

 1. Учасник погоджується, що він уповноважений використовувати Рекламу тільки у вигляді, наданому йому Компанією і тільки дозволеним способом, визначеним на Сайті Компанії.
 2. Учасник не може поширювати, передавати або будь-яким іншим чином використовувати Рекламу способами, несумісними з цією Угодою.
 3. Учасник визнає, що Компанія володіє і залишає за собою всі права на Рекламу.
 4. Учасник не може прибрати або змінити назву торгових марок, торгових знаків або будь-яких інших знаків приватної власності з Реклами.
 5. Учасник не може показувати або використовувати Рекламу в наступних випадках:
  • способом, який може бути розцінений як вираження точки зору Компанії або представників Компанії.
  • способом, який дискредитує, вводить в оману, обмовляє або є ганебним і небажаним з точки зору Компанії.
  • способом, який применшує або завдає шкоди Рекламі
  • способом, який применшує або завдає шкоди іншим продуктам або сервісам третіх осіб.
 6. Учасник зобов’язується змінювати Рекламу на вимогу Компанії.
 7. Учасник зобов’язується не публікувати цін, спеціальних пропозицій або знижок у зв’язку з Рекламою на своєму сайті, якщо тільки такі ціни, спеціальні пропозиції або знижки не були включені Компанією в оригінальну Рекламу.
 8. ЗМІНА АБО ІНШЕ НЕАВТОРИЗОВАНЕ ВИКОРИСТАННЯ РЕКЛАМИ СУВОРО ЗАБОРОНЕНО І БУДЕ ПРИЧИНОЮ ВИКЛЮЧЕННЯ ІЗ ПРОГРАМИ БЕЗ ОПЛАТИ.

10. Зміна Угоди

Компанія має право змінювати / доповнювати цю партнерську Угоду з попереднім повідомленням Учасника електронною поштою, вказаній при реєстрації на участь у Програмі Партнерства, за 2 тижні до внесення змін. Всі зміни і доповнення до цієї партнерської Угоди набирають чинності протягом одного дня після публікації їх на сторінці http://service.yaware.com.ua/partnership-agreement. Поточна версія Угоди завжди знаходиться на вказаній сторінці. Зміни можуть стосуватися Комісійних виплат, порядку і дат виплат.

11. ЯКЩО ЦІ ЗМІНИ НЕПРИПУСТИМІ ДЛЯ ВАС, ВАМ НЕОБХІДНО РОЗІРВАТИ ЦЮ УГОДУ. ВАША ПОДАЛЬША УЧАСТЬ У ПАРТНЕРСЬКІЙ ПРОГРАМІ ПІСЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ ЗМІНИ НА САЙТІ ОЗНАЧАЄ ЗГОДУ З НОВОЮ УГОДОЮ

12. Відмова від відповідальності

УЧАСНИКИ ПОГОДЖУЮТЬСЯ, ЩО КОМПАНІЯ І ВСІ ВІДПОВІДНІ КЕРІВНИКИ, ДИРЕКТОРА, СПІВРОБІТНИКИ, ПІДРЯДНИК, ПРЕДСТАВНИКИ І АГЕНТИ («ЗВІЛЬНЕНІ СТОРОНИ») НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ І БУДУТЬ ЗВІЛЬНЕНІ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ І ПРЕД’ЯВЛЕННЯ УЧАСНИКАМИ СКАРГ ТА ПОЗОВУ В ЗВ’ЯЗКУ З ПОШКОДЖЕННЯМИ АБО ЗБИТКАМИ, У ТОМУ ЧИСЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО, НЕПРЯМИМИ, ВИПАДКОВИМИ, НАСТУПНИМИ АБО ШТРАФНИМИ ЗБИТКАМИ ОСОБАМ, В ТОМУ ЧИСЛІ, ЩО ПРИЗВЕЛИ ДО НЕДІЄЗДАТНОСТІ АБО СМЕРТІ. БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ВИЩЕВКАЗАНОГО, ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ НАДАЄТЬСЯ НА УМОВАХ «ЯК Є» БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ВИКЛАДЕНИХ АБО НЕЯВНИХ, У ТОМУ ЧИСЛІ НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ ЩОДО ТОВАРНОГО СТАНУ АБО ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ АБО НЕПОРУШЕННЯ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ. ЯКЩО ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО НЕ ДОЗВОЛЯЄ ОБМЕЖУВАТИ АБО ВИКЛЮЧАТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВИПАДКОВІ АБО НАСТУПНІ ЗБИТКИ, АБО ВИКЛЮЧАТИ НЕПРЯМІ ГАРАНТІЇ, ПОДІБНІ ОБМЕЖЕННЯ АБО ВИКЛЮЧЕННЯ МОЖУТЬ БУТИ ЗАСТОСОВАНІ В ОБСЯЗІ ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА.

13. Відносини між Сторонами

Учасник і Компанія є різними учасниками договору і ніщо в цій Угоді не створює жодного товариства, агентства, франшизи, представництва, спільного підприємства або умови найму на роботу або відносин довіритель-агент. Учасник не уповноважений укладати або приймати будь-які пропозиції від імені Компанії. Учасник не може здійснювати будь-які заяви, на сайті або в іншому місці, що суперечать цьому пункту. Учасник як незалежна сторона, повністю і персонально відповідальний за свої витрати, податки, агентів, найманих працівників.

14. Публічні заяви

Учасник не може робити жодних публічних заяв або прес-релізів відносно умов або існування даної Угоди без дозволу Компанії.

15. Конфіденційність

 1. Учасник визнає, що, беручи участь в даній Угоді, він отримує частковий доступ до матеріалів і інформації Компанії, пов’язаних з бізнесом Компанії, планами, клієнтами, технологією, продуктами і послугами, які є конфіденційними і мають істотну цінність для Компанії, яка може зменшитися у випадку розголошення третім особам. Зокрема, інформація про Клієнтів компанії, які зареєструвалися в Термін дії, і ефективність Реклами конфіденційна, і має цінність для компанії. Учасник не може надавати доступ до свого облікового запису третім особам, розкривати третім особам будь-яку інформацію, отриману в результаті участі в Партнерській Програмі.
 2. Всупереч зазначеному в цьому пункті, будь-яка інформація, (!) розкрита для судового процесу (!!), розкрита не з вини сторін вже є надбанням громадськості (!!!) і її можна вважати не конфіденційною.

16. Резервування прав

 1. Компанія зберігає за собою всі права, назви, логотипи, торгові марки і торгові знаки.
 2. Учасник і Компанія погоджуються, що протягом терміну дії цієї Угоди, вони мають взаємне право на використання логотипів компаній, в електронному або друкованому вигляді. Взаємне використання логотипів дозволяє нашим клієнтам, Вам і залученими Вами клієнтам, постачальникам дізнаватися про наші ділові взаємини, підкреслюючи наше прагнення до підвищення ефективності бізнесу і прихильність новітніми технологіями.

17. Інформація, зібрана під час дії Партнерської Програми

Компанії належать всі права на інформацію, яка була створена або використовується на сайті компанії, включаючи, без обмежень: (!) будь-яку контактну інформацію Клієнтів (далі «Контактна інформація») і (!!) будь-яку інформацію, зібрану про продажі продукту або послуг на сайті Компанії, через Посилання Учасників («Інформація про продажі»). Компанія час від часу надає частину інформації про продажі Учаснику. Учасник зобов’язується не розголошувати інформацію про Продажі без попереднього дозволу Компанії.

18. Інші положення

 1. Ця Угода може бути передана Компанією на її розсуд третій стороні в разі продажу або злиття.
 2. Права Компанії зберігаються після розірвання цієї Угоди.
 3. Повідомлення здійснюються Компанією електронною поштою або шляхом публікації на Сайті Компанії.
 4. Повідомлення через електронну пошту та інші дозволені методи зв’язку з Учасниками, а також публікація на Сайті Компанії вважаються рівнозначними і вважаються досконалими в момент відправлення або публікації. Повідомлення в Компанії повинні відправлятися електронною поштою на адресу contact@yaware.com.ua і вважаються досконалими протягом одного робочого дня після відправки.
 5. Відправляючи заявку на участь, Учасник автоматично підтверджує, що його вік більше ніж 18 років.
 6. Всі претензії, запити, питання та інша кореспонденція щодо Партнерської Програми повинна відправлятися електронною поштою на адресу contact@yaware.com.ua

19. Судові розгляди

Дана Угода та будь-яка пов’язана з нею дія регулюється і трактується відповідно до законодавства України. Місцем розгляду справи, що стосується даних Положень та умов, є суд / суди м. Тернополя і кожна зі сторін, згадана в даному документі, погоджується, що всі подібні справи будуть розглядатися в вищезазначених судах відповідно до законодавства України. Всі претензії, судові розгляди і вироки повинні бути обмежені фактичними витратами. Учасники відмовляються від усіх прав на (!) вимогу або отримання відшкодування будь-яких штрафних, прямих, непрямих, випадкових або наступних збитків, крім фактичних витрат, і (!!) збільшення збитків тим чи іншим чином, в тому числі пов’язаних з навмисним порушенням угоди.

20. Неупереджений підхід.

Ви підтверджуєте, що прочитали даний Угоди і згодні з його термінами і умовами. Ви розумієте, що ми можемо в будь-який час (прямо чи опосередковано) залучати інших учасників на умовах, які можуть відрізнятися від зазначених в даній угоді або взаємодіяти з веб-сайтами, які можуть конкурувати з вашим. Ви самостійно, незалежно ні від кого прийняли рішення про участь в Партнерській Програмі і не покладаєтеся на думку якогось представника, чиюсь заяву або гарантії.

21. Підтвердження

ВІДПРАВЛЯЮЧИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ЦІЙ УГОДІ, ВИ ПОВНІСТЮ ТА БЕЗЗАСТЕРЕЖНО ПОГОДЖУЄТЕСЯ ВИКОНУВАТИ ВИЩЕЗАЗНАЧЕНІ ПОЛОЖЕННЯ І УМОВИ. ЯКЩО ВИ НЕ ЗГІДНІ З БУДЬ-ЯКИМ ІЗ ЗАЗНАЧЕНИХ ПОЛОЖЕННЯМ АБО УМОВОЮ, НЕ ВІДПРАВЛЯЙТЕ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ЦІЙ ПРОГРАМІ.