Угода з користувачем

Ця угода користувача (далі «Угода») визначає взаємини між Товариством з обмеженою відповідальністю «Яваре» (далі «Ми», «Yaware») і користувачами сайту, розташованого за адресою https://courses.yaware.ru, https://courses.yaware.com.ua, а також програмної продукції і послуг, що надаються Yaware.

1. Загальні положення
1.1. Ця Угода є юридично зобов’язуючою угодою між Вами і Yaware.Courses. З умовами останньої (діючої) редакції Угоди Ви завжди можете ознайомитися за поточною адресою

1.2. Для використання Сайту, Програмної продукції і послуг Yaware.Courses (надалі «Сервіс»), Вам необхідно повністю і беззастережно прийняти всі умови цих «Правил користування» та умови «Політики конфіденційності», яка розміщена за адресою https://yaware.com.ua/politics/. Політика конфіденційності Yaware.Courses нерозривно пов’язана з цим Угодою.

1.3. Створюючи Обліковий запис або використовуючи Сервіс Ви погоджуєтеся з умовами цієї Угоди та зобов’язуєтеся їх дотримуватися. Якщо Ви не згодні з даною Угодою (повністю або частково), то Вам не надаються права і обов’язки Користувача Сервісу і Ви не можете використовувати Сервіс.

1.4. Для отримання доступу до персоналізованих функцій Сервісу Вам необхідно зареєструватися в сервісі – створити «Обліковий запис», надавши нам повну і достовірну інформацію про себе.

1.5. Використання основних функцій Сервісу – облік і аналіз робочого часу користувачів, здійснюється за допомогою Програмної продукції, яка встановлюється на кінцевому обладнанні ( «Робоче місце»). Робота такої Програмної продукції нерозривно пов’язана з Сервісом Yaware.Courses. Ви не можете використовувати Програмну продукцію відмовившись від використання Сервісу.

1.6. Під час використання або невикористання Робочого місця Програмний продукт буде створювати текстові, графічні, аудіо-, відео- або змішані матеріали інформаційного характеру ( «Інформаційні дані»), які в подальшому передаються на програмно-апаратні комплекси Yaware.Courses для обробки, зберігання та відтворення за допомогою облікового запису.

1.7. Положення цієї Угоди поширюються на всіх користувачів Сервісу – як на користувачів не мають облікового запису, так і на користувачів, що мають будь-який вид облікового запису.

1.8. Дані авторизації (логін і пароль), які використовуються для доступу до облікового запису і Сервісу, визнаються аналогом Вашого особистого підпису.

1.9. Ніякі з положень цієї Угоди не пропонують Вам будь-яких виняткових прав на інтелектуальну власність будь-кого. Будь-які інформаційні матеріали, які відображаються або доступні за допомогою Сервісу, торгові марки та інші об’єкти інтелектуальної власності належать їх законним власникам, які, в свою чергу, можуть встановлювати свої умови їх використання.

1.10. Інформація, яку ми надаємо на Сайті про свою діяльність у вигляді новин, прес-релізів та інших інформаційних матеріалів, є актуальною на дату їх публікації. У зв’язку з подальшими подіями і по закінченню часу деяка така інформація може виявитися неповною або не відповідає дійсності, однак, ми будемо вживати заходів для того, щоб актуалізувати її або видалити.

1.11. Ми можемо надавати Вам інформацію про проекти, прогнозах або заявах, щодо майбутніх подій, що стосуються нас і нашого Сервісу, однак така інформація носить попередній характер і дійсні події і обставини можуть відрізнятися в результаті впливу різних чинників.

2. ОБМЕЖЕННЯ НА ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ

Ми не дозволяємо здійснювати певні дії при використанні Сервісу, тому вчинення Вами будь-якого з наступних дій є порушенням Вами цієї Угоди:

  • Отримання, обробка, зберігання чи поширення за допомогою Сервісу будь-яких інформаційних даних, які: порушують чинне законодавство; порушують чиї-небудь права інтелектуальної власності; порушують права і законні інтереси третіх осіб (в тому числі, містять фотографії або відеоролики, основним об’єктом яких є людина, якщо ця людина не давав згоди на розміщення фотографії або відео з його участю); містять матеріали, еротичного, порнографічного або образливого характеру; сприяють розпалюванню релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі; містять комп’ютерні віруси або програми (або посилання на них), здатні перервати або порушити нормальну функціональність комп’ютерного обладнання або програмного забезпечення або засобів телекомунікації будь-яких осіб.
  • Спроба порушення або порушення Вами умов ліцензійних угод на використання Програмної продукції;
  • Інтеграція функцій Сервісу в сторонні сайти і сервіси, за винятком випадків коли така інтеграція прямо дозволена нами;
  • Вчинення дій, спрямованих на запровадження нас і / або інших користувачів Сервісу в оману;
  • Вчинення дій, що порушують права, свободу, честь і гідність будь-якої особи;
  • Реєстрація облікового запису від імені або замість іншої особи.
  • Надання в користування облікового запису і / або даних авторизації від облікового запису третім особам;
  • Здійснення незаконного збору, систематизації, зберігання або розповсюдження персональної інформації;
  • Спроба отримання або отримання доступу до облікового запису іншого користувача Сервісу будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, шляхом обману, зловживання довірою, підбору Даних авторизації;
  • Спроби отримання або отримання несанкціонованого доступу до апаратного (в т.ч. систем віртуалізації), програмного забезпечення сервісу або програмного коду.

3. ПЛАТНІ ФУНКЦІЇ СЕРВІСУ

3.1. Платні функції Сервісу Yaware.Courses надаються Вам тільки на умовах повної передоплати згідно чинного тарифного плану. Деякі тарифні плани Сервісу можуть також надаватися і на безоплатній основі, проте з певними функціональними і / або тимчасовими обмеженнями на їх використання (термін ознайомлення).

3.2. Після того, як Ви сформуєте за допомогою Сервісу замовлення на необхідну Вам платну послугу, Вам буде спрямований рахунок для оплати. У разі, якщо Ви не сплатили рахунок протягом тривалого часу, такий рахунок може бути анульований.

3.3. Рахунок може бути оплачений тільки тими способами і за допомогою тих систем платежів, які ми приймаємо до оплати.

3.4. Використовуючи платіжні системи при оплаті рахунку Ви повинні слідувати інструкціям і вказівкам, опублікованими на сайті цих систем. Правильність виконання процедури оплати знаходиться поза зоною нашої відповідальності і компетенції.

3.5. Всі витрати, пов’язані з оплатою рахунку (включаючи, але не обмежуючись, збори, комісії, податки і т.д.) оплачуються Вами самостійно.

3.6. Сплачений Сервіс надається тому користувачеві, який його замовив, не залежно від того, хто його оплатив.

3.7. По закінченню оплаченого періоду, а також у разі порушення Вами умов цієї Угоди і / або порушення чинного законодавства, надання Вам послуг буде призупинено шляхом блокування доступу до облікового запису. Ви отримаєте повідомлення по електронній пошті про настання таких обмежень і, якщо це можливо, умови, при яких доступ до облікового запису буде відновлено.

3.8. У разі невикористання Вами Сервісу (відсутність у Вас необхідності в цьому, неможливість використання, обумовлена ​​технічними або іншими проблемами з Вашого боку) вартість вже оплаченого Сервісу; не повертається. У разі блокування Вашого Облікового запису в зв’язку з порушенням цієї Угоди, повернення вартості оплачених, але не наданих послуг проводиться на наш розсуд.

4. ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ

4.1. У тих рамках, в яких Сервіс може бути використаний Вами для відображення інформації, одержуваної з Робочого місця, Ви можете ознайомлюватися тільки з тією інформацією, щодо якої Вам надано право або дозвіл на ознайомлення з нею.

4.2. Використовуючи Сервіс Ви надаєте нам право отримувати, обробляти і зберігати Інформаційні дані, зібрані за допомогою програмного забезпечення, що встановленого на Робочому місці, в тому в обсязі, який обумовлений в умовах угод, дозволів і ліцензій, укладених між Yaware.Courses і Вами.

4.3. Якщо Ви вважаєте, що Сервіс містить інформацію, яка порушує Ваші права, Ви зобов’язані повідомити нас про це і надати нам інформацію, яка підтверджує дане порушення прав. У разі надання Вами неправдивої інформації про порушення Ваших прав, Ви несете повну відповідальність за заподіяну такою інформацією збиток (включаючи витрати, мита та оплату адвокатських послуг).

5. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

5.1. При використанні Вами Сервісу, Ми отримуємо деяку інформацію про Вас, Ваших діях, а також про дії осіб, що використовують Робоче місце. Обсяг, цілі, порядок отримання, зберігання, обробки і поширення такої інформації визначаються положеннями «Політики конфіденційності» Yaware.Courses. Використовуючи Сервіс Ви підтверджуєте, що ознайомилися і повністю погодилися з умовами «Політики конфіденційності» Yaware.

5.2. У разі, якщо при використанні Сервісу Вам стала відома інформація стосується нас і / або третіх осіб, яка там не застосовуватися і яка відповідно до чинного законодавства відноситься до персональної, конфіденційної та / або є комерційною таємницею, то Ви не маєте права зберігати, копіювати , використовувати поширювати таку інформацію і Вам необхідно видалити всі наявні у вас екземпляри такої інформації.

5.3. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що будь-які Інформаційні дані, одержані за допомогою Сервісу, щодо яких Ви не використали функцій для обмеження доступу до них третіх осіб, можуть бути несанкціоновано використані третіми особами і що Ви несете самостійну відповідальність за будь-які, що випливають з цього наслідки.

6. ОБМЕЖЕННЯ ГАРАНТІЙ І ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

6.1. Перед будь-яким і кожним використанням Сервісу Ви зобов’язані переконатися в законності і правильності всіх Ваших дій.

6.2. Ми залишаємо за собою право, але не зобов’язання, здійснювати перевірку правильності, правомочності і законності використання Вами Сервісу.

6.3. Ми не приймаємо на себе зобов’язань по перевірці, зміні та контролю будь-яких Інформаційних даних, доступ до яких Ви можете отримати за допомогою Сервісу, що не гарантуємо достовірність таких Інформаційних даних, їх законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам.

6.4. Ми залишаємо за собою право відмовити Користувачеві в отриманні, обробці, зберіганні та відтворенні Інформаційних даних в рамках Сервісу з певного Робочого місця або стосовно певної фізичної особи без пояснення причин такої відмови.

6.5. Наявність доступу до Інформаційних даних за допомогою Сервісу не означає, що ми визнаємо такі Інформаційні дані як відповідні чинному законодавству або умовам цієї Угоди або іншим ув’язненим з нами угодами.

6.6. Ви розумієте, що використовуючи Сервіс Ви можете отримати доступ до непристойного, образливого або незаконного у вашій або будь-який іншій країні інформаційного матеріалу, і що такий матеріал може не мати відповідних міток і повідомлень про це. У зв’язку з цим Ви погоджуєтеся, що використання Сервісу здійснюється Вами на свій власний ризик і що Yaware.Courses і її ліцензіари, їх дочірні підприємства, підрядники, представники і агенти не несуть перед Вами відповідальності за інформаційні матеріали, зміст яких Ви можете порахувати незаконним, образливим, непристойним або небажаним.

6.7. Yaware.Courses не несе відповідальності за будь-які наслідки, які виникли в результаті використання або невикористання або неможливості використання Сервісу і будь-яких даних, які виходять, обробляються і відтворюються за допомогою Сервісу, і не відшкодовує будь-які збитки, в тому числі упущену вигоду, які виникли в внаслідок таких наслідків. Вся відповідальність за такі дії, бездіяльності і їх наслідки лежить на Користувача.

6.8. Ми не гарантуємо доступність і / або законність Сервісу у всіх або певних країнах, а також не гарантуємо доступність Сервісу у всіх або певних мовних версіях.

6.9. У разі порушення Вами цієї Угоди або інших угод, укладених між Yaware.Courses і Вами, Yaware.Courses має право без попереднього повідомлення відмовити Вам у наданні Сервісу, заблокувати або обмежити доступ до Вашого Облікового запису і Інформаційним даними або видалити Ваш Обліковий запис і Інформаційні дані.

6.10. Результати використання облікового запису і всі дії, вчинені в сервісі з використанням Ваших даних авторизації вважаються здійсненими Вами. Ми не несемо відповідальності за результати санкціонованого або несанкціонованого використання Ваших даних авторизації і Вашого Облікового запису третіми особами.

6.11. За допомогою Сервісу Ви можете отримати доступ до програмного забезпечення, сервісів або сайтам третіх сторін, які не належать нам чи не контролюються нами. Ми не гарантуємо доступність і коректну роботу такого програмного забезпечення, сайтів та сервісів, їх відповідність заявленій тематиці і вашим очікуванням і не несемо за це відповідальності. Ми не зобов’язані надавати технічну або іншу підтримку для такого програмного забезпечення, сайтів та сервісів, і для отримання такої підтримки Вам необхідно звернутися безпосередньо до їх виробнику або постачальнику.

6.12. Сервіс надається на умовах “як є”. Ми не виключаємо, що при використанні Сервісу в ньому можуть відбуватися збої, помилки, невідповідності, проте прикладаємо розумні зусилля, щоб такого не відбувалося. При цьому Ви погоджуєтеся з тим, що обов’язок усунення таких збоїв, помилок, невідповідностей, а також терміни їх усунення, визначаються нами самостійно.

6.13. Ми не виключаємо можливість несумісності Сервісу з іншим програмним забезпеченням, що не належить Yaware.Courses і встановленому в Вашому обладнанні та / або на Робочому місці, і не гарантуємо якісне взаємодію і / або паралельну роботу з таким програмним забезпеченням.

6.14. Ми намагаємося забезпечувати безперебійну роботу Сервісу, проте ми не виключаємо можливості повної або часткової втрати даних, які ми зберігаємо, і не несемо відповідальності за таку втрату і пов’язаний з цьому прямий або непрямий збиток.

6.15. Yaware.Courses не несе відповідальності за шкоду або збитки, понесені будь-ким в результаті помилкового розуміння або нерозуміння цієї Угоди, інструкцій або вказівок про порядок використання Сервісу. Якщо Ви не повністю зрозумілі умови цієї Угоди, Ви маєте право, до використання Вами Сервісу, звернеться до нас для отримання необхідних Вам роз’яснень. Створюючи Обліковий запис і / або використовуючи Сервіс та / або приймаючи умови цієї Угоди іншим способом Ви підтверджуєте, що Вам зрозумілі всі положення цієї Угоди і Ви отримали від нас всі необхідні Вам роз’яснення.

7. Інші умови

7.1. Протягом терміну дії цього договору у нас є взаємне право на використання логотипів компаній, які уклали Угоду, в електронному або друкованому вигляді. Взаємне використання логотипів дозволяє Вам, партнерам і постачальникам дізнаватися про наших ділових взаєминах, підкреслюючи наше з Вами прагнення до підвищення ефективності бізнесу і прихильність новітніми технологіями.

7.2. Надалі ми можемо вносити зміни до цієї Угоди у зв’язку з розширенням або зміною функцій Сервісу. Ми повідомимо вас про такі зміни в Угоді шляхом направлення повідомлення на Вашу адресу електронної пошти або шляхом розміщення відповідного повідомлення на Сайті. Всі внесені до Угоди зміни будуть доступні у вигляді нової редакції Угоди користувача. Нова редакція Угоди вступає в силу не раніше ніж через 30 днів з моменту направлення або розміщення повідомлення. У будь-якому випадку, використовуючи Сервіс, Ви підтверджуєте згоду з Угодою у редакції, чинній на момент використання Вами Сервісу.

7.3. Ви погоджуєтеся з тим, що не будете використовувати Сервіс яким-небудь іншим способом, окрім дозволених цією Угодою, або будь-яким способом, який суперечить цій Угоді.

7.4. Ви погоджуєтеся використовувати Сервіс відповідно до чинного законодавства, включаючи законодавство країни або регіону, в яких ви проживаєте або в яких ви використовуєте Сервіс.

7.5. Сторони цієї Угоди зобов’язуються не співпрацювати з Співробітниками один одного за межами виконання ними посадових обов’язків і доручень керівника.

7.6. Сторони цієї Угоди зобов’язуються не приймати на роботу звільнених Працівників один одного протягом 2-х років після їх звільнення.

7.7. У разі, якщо Вам стало відомо про порушення цієї Угоди іншою особою, Ви зобов’язані негайно повідомити про це.

7.8. Ви надаєте нам право направляти Вам листи, повідомлення та інші матеріали, що містять інформацію про Сервіс на умовах, викладених в Політиці конфіденційності.

7.9. Ми можемо змінювати перелік і обсяг функцій Сервісу, тарифні плани та інші умови надання послуг в односторонньому порядку, попередньо повідомивши Вас про це. Такі зміни не застосовуються до вже сплачених, але не використаним Вами послуг.

7.10. У разі переходу активів Yaware.Courses у власність або під управління іншим компаніям, Yaware.Courses вправі поступитися цим компаніям свої права і обов’язки, викладені в цій Угоді без попереднього повідомлення Користувача.

7.11. У разі, якщо положення різних мовних версій цієї Угоди будуть трактуватися по різному, пріоритет матиме версія Угоди російською мовою.

7.12. У разі визнання недійсною або нездійсненною будь-якій частині цієї Угоди, інші його частини і положення залишатимуться чинними. Відмова від будь-якого положення Угоди або будь-яке його порушення не скасовує дію цього положення.

7.13. До цієї Угоди та відносин між Yaware.Courses і Вами, що виникають у зв’язку з використанням Сервісу, застосовується законодавство України.